مقررات

آیروس حق خودداری از ارائه خدمات، حذف یا ویرایش محتوا یا لغو سفارشات را بر عهده دارد. شما از طریق دریافت ایمیل خود، دریافت اطلاعات ردیابی و جزئیات مربوط به سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

ارسال

آیروس تلاش خواهد کرد که تمام کالاها را ظرف دو روز کاری از خرید خرید کند، مگر اینکه مشخص شود. بسته به محل تولید کننده که در آن اقلام شما از خریداری شده است، زمان سرب می تواند بین هر روز بین 3-5 روز کاری در مورد سهام موجود باشد. برای اقلام دارای زمان سربسته بیش از 5 روز، زمان سربازی در توضیحات مشخص خواهد شد. آیروس مسئولیت هر گونه از دست دادن، آسیب، هزینه، یا هزینه مربوط به هر گونه تاخیر در حمل و نقل و یا تحویل نمی شود.

بازگشت

کالاهای خریداری شده از آیروس ممکن است ظرف 10 روز پس از تحویل در صورت همراه شدن با رسید اصلی و در شرایط جدید و در بسته بندی اصلی بازگردانده شود. بازده باید از طریق پست الکترونیکی info@Auros.com مجددا مجاز باشد. آیروس مسئولیت هر گونه هزینه مربوط به حمل و نقل بازگشت را ندارد. هزینه واقعی حمل مورد برای شما به حساب نمی آید و یا بازپرداخت نمی شود. ادعا شده برای موارد معیوب یا آسیب دیده باید ظرف 5 روز پس از تحویل ثبت شود. لطفا موارد خود را بلافاصله پس از تحویل بررسی کنید. ادعای دریافت شده بعد از 5 روز تحویل به سیاست گارانتی مربوطه مربوط می شود. تمام محصولات نورپردازی و الکترونیکی ممکن است حداقل هزینه 25٪ یا حداکثر 50٪ بازپرداخت را علاوه بر هزینه حمل و نقل حمل و نقل نیز تحت پوشش قرار دهند.

لغو سفارش

سفارشات لغو شده پس از 24 ساعت ممکن است به حداقل 25٪ یا حداکثر 50٪ لغو و هزینه تهیه علاوه بر هر هزینه حمل و نقل متحمل شده است.

سفارشات لغو شده پس از 24 ساعت ممکن است به حداقل 25٪ یا حداکثر 50٪ لغو و هزینه تهیه علاوه بر هر هزینه حمل و نقل متحمل شده است.

آیروس حق تغییر و یا تغییر شرایط استفاده از این سایت را با اطلاع یا بدون اطلاع قبلی دارد.

ضمانت کاربر

در قرار دادن یک سفارش، شما حقی دارد که شما بیش از 18 سال سن داشته باشید و اطلاعات دقیق، درست و کامل را ارائه می کنید و مجوز سفارش را دارید.

سلب مسئولیت از ضمانت

شما به صراحت می دانید و موافقت می کنید که استفاده شما از این سایت در معرض خطر شماست و این سایت بر اساس “به عنوان” و “به صورت موجود” ارائه می شود. آیروس هیچگونه نمایندگی یا ضمانتنامه ای برای هر نوع، بیان یا ضمنی ارائه نمی دهد، همانطور که در عمل این سایت یا اطلاعات، محتوا، مواد یا محصولات موجود در این سایت است. 

نیاز به پشتیبانی دارید؟

پشتیبانی با چت

پشتیبانی با توئیتر

پشتیبانی تلفنی

فرم تماس با ما

شرکت تولیدی گلبرگ دنیا در سال 1375 فعالیت خود را در زمینه‌ی چاپ سیلک ازجمله تولید عکس برگردان ظروف چینی و بلور به طور رسمی آغاز نمود. 

آدرس و تلفن شرکت

  • آدرس: ایران، تهران، جاده آبعلی، شهرک صنعتی خرمدشت، خیابان ششم غربی
  • صندوق پستی: 1657114341
  • تلفن شرکت : 02176212738
  • فکس : 02176214742

آدرس و تلفن فروشگاه

  • ایران، تهران، میدان شوش، خیابان شهید صابونیان، پلاک 56، فروشگاه صداقت (خدادادی)
  • تلفن فروشگاه : 02155343560
  • تلفن فروشگاه : 02155085855

گواهینامه‌ها

گواهینامه
گواهینامه
گواهینامه
گواهینامه
گواهینامه

© تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت گلبرگ دنیا می‌باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

CLOSE

دسته بندی محصولات

افزودن به سبد خرید